Hej alla jägare,

Uznałem, że dobrze będzie rozpocząć dzisiejszy wpis szwedzkim powitaniem, gdyż zbliżający się rezerwat Skandynawski dodaje nam skrzydeł :)

Tak więc minął kolejny tydzień i wielu z nas było skupionych na Imprezie Walentynkowej. Wielu z was wzięło w niej udział, a niektórzy z was zdobyli niepowtarzalne trofea. Liczba zdobytych trofeów wygląda następująco :

203 brązowe trofea
301 srebrnych trofeów
144 złote trofea

Tak więc, Ci szczęściarze bądź doświadczeni myśliwi mogą uważać się za właścicieli prawdziwego rarytasu.

Nie znaleźliśmy jeszcze odpowiedniej nazwy dla nowego rezerwatu, więc pomyśleliśmy aby oddać to zadanie w wasze ręce. Opublikujcie swoje propozycje tutaj, ale proszę powstrzymajcie się od komentowania sugestii innych graczy. Chcielibyśmy nazwę, która odzwierciedlałaby rezerwat i jego środowisko oraz dobrze komponowała się z nazwami poprzednich rezerwatów . Oto kilka zdjęć z które może was zainspirują:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

Nowy sztucer, wydany w zeszłym tygodniu, wydaje się być wielkim hitem. Otrzymaliśmy wiele pozytywnych opinii na jego temat, a jak już wiecie, kochamy wasze pozytywne opinie, więc proszę, nadsyłajcie je nadal.

Zauważyliśmy, że niektórzy z was odkryli bełty znacznikowe do kuszy. Jesteśmy pewni,że jacyś wścibscy myśliwi tam grzebali. Zdecydowaliśmy się wstrzymać je aż do odwołania, ale w końcu zostaną wydane.

Mamy nowego w zespole.Ma na imię Mathias i studiuje aby zostać inżynierem, a podczas swojego pobytu tutaj będzie pracował nad swoim doświadczeniem i rozwojem. Mathias przedstawi się później i opowie wam nad czym pracuje. Będzie u nas przez około 20 tygodni, więc śmiało możecie go serdecznie powitać.

Chcielibyśmy również wiedzieć, jakie będzie zainteresowanie kolejnym konkursem na film instruktażowy. Więc jeśli chcesz wziąć w nim udział , daj nam znać.

Poprzedni artykułStatus Update – 13 lutego 2013
Następny artykułKonkurs I – Największy Mulak (27.02)