Drodzy myśliwi,
minął kolejny tydzień i nadszedł ten specjalny czas, czas aktualizacji!

Wielu z was ucieszyła nowa broń i odliczanie do Walentynek. To dobrze dla nas, bo lubimy każdą pochwałę i konstruktywne sugestie.

Jeśli nie macie nic dla Swojej Walentynki, członkostwo w theHunter to doskonały sposób żeby powiedzieć „kocham Cię” 🙂

Dzisiaj uchylimy rąbka tajemnicy na temat ostatnich prac Tomasa i Petera, ale najpierw coś z innej beczki. Potrzebujemy kogoś do moderowania forum. Sprawdźcie jakie są nasze wymagania i jeśli czujecie się na siłach i spełniacie te wymagania wyślijcie prywatną wiadomość do NAOutdoors.

Rzecz dotyczy anglojęzycznego forum. 
Link do angielskiego forum theHunter
http://forum.thehunter.com/viewtopic.php?f=9&t=39680

Teraz trochę szczegółów na temat nowego rezerwatu. Rzeczywiście planujemy coś ze śniegiem, coś co przekaże inny klimat niż ten do którego przywykliśmy w theHunter. O ile poprzedni rezerwat (Hirschfelden) był krokiem w kierunku innej pory roku, jednak bez zmian w oświetleniu i pogodzie, tak nowy rezerwat jest inspirowany późnojesienną/wczesnozimową Skandynawią, ze słabym światłem i padającym śniegiem zamiast deszczu. Istnieje kilka powodów dla których nie zdecydowaliśmy się na większą ilość śniegu, większość jest natury technicznej, ale przede wszystkim dopracowanie graficzne narażałoby na pułapki które wydłużyły by prace. Wolimy nie ryzykować i pozostać w zgodzie z terminarzem. Wydanie planujemy na koniec marca, a prace idą naprawdę dobrze. Jeśli chodzi o zwierzynę to nie mamy jeszcze zbyt wiele do powiedzenia, ale na pewno znajdziecie coś nowego należącego do tej samej rodziny na którą już możecie polować.

Poniższe obrazki przedstawiają obecny stan prac. Nadal brakuje kilku mniejszych detali, a niektóre rzeczy mogą wyglądać nieco inaczej w wersji finalnej. Jednak możecie mieć dobre przeczucia co do efektu końcowego.

Obrazek

W nowym rezerwacie odwiedzimy lasy sosnowo-osikowe.

Obrazek

Widok z ambony i ze szczytu wzgórza.

P.S. Jak myślicie o jaki nowy gatunek chodzi?

===Tłumaczone przez===
mcb89

Poprzedni artykułStatus Update – 7 lutego 2013
Następny artykułStatus Update – 20 lutego 2013