Jest środa!

Wiemy jak wielu z was od dawna czeka na nowy łuk więc mamy dla Was dobrą wiadomość. Już jest!!! Czekaliście długo ale mamy nadzieję, że było warto. To świetny łuk i wygląda naprawdę dobrze. Jeszcze dziś wrzucimy nowy konkurs w którym będziecie mieli okazje intensywnie przetestować łuk.

Obrazek

Skończyliśmy również nową strzelnice 3D. Mamy nadzieje że spędzicie tu mnóstwo czasu ćwicząc łucznictwo z nowym łukiem.

Wielkie gratulacje dla zwycięzców konkursu „Parker Python Multi-species” z zeszłego tygodnia:
MrEnzO
whiteox
Patrik6357
Trackingmaster
juagarzo

Otrzymaliśmy w tym tygodniu nowe koszulki the-Hunter. Niestety nikt nie chciał pozować, więc wrzucamy zdjęcie José, który nie miał bladego pojęcia o tym że został modelem. W przyszłości ktoś z Was będzie mógł wygrać taką koszulke w konkursie.

Obrazek

Peter i Thomas pracują nad następnym rezerwatem. Dobrze im idzie więc wydamy go najprawdopodobniej na przełomie marca i kwietnia. Wszystko co możemy powiedzieć teraz to to że wygląda on całkiem nieźle.

Obrazek

Robert i Herman wciąż pracują nad oprawą sieciową. Może to oznaczać ewentualne poprawki strony oraz klienta . Ale puki co nie zapowiadamy daty wydania. Z czasem podamy więcej informacji.

C
hcemy podziękować wszystkim którzy wypełnili ankietę w zeszłym tygodniu. Informacje od Was pomogą nam podejmować decyzje o przyszłym rozwoju the Hunter. Cieszy nas ze prawie 80% z Was poleciło by grę znajomym. Prosimy zróbcie to! Więcej graczy to więcej wysiłku włożonego w rozwój gry.

===Tłumaczenie===
mcb89

Poprzedni artykułGame Update – 9 Stycznia 2013
Następny artykułStatus Update – 30 stycznia 2013

2 KOMENTARZE

  1. Ciekawa ta mapka, lubię zimowe klimaty i nie mogę się doczekać.
    Jeśli to możliwe to więcej zwierzyny bo nie mam czasu łazić, w terenach nie zamieszkałych powinno być jej więcej i do tego w większych grupach czy watahach powinny przebywać.
    Jak można zaapelować to jakiś pojazd by się przydał.