Środa oznacza Aktualizacje!
Jest raczej słaba w porównaniu do zeszłotygodniowego statusu, ale mimo to ją wydamy.

Dziś cały dzień byliśmy poza biurem. Spędziliśmy cały dzień u Pima, planowaliśmy i mieliśmy niezłą burze mózgów. Tomas i Erik pilnowali interesu gdy nas nie było. Przemyśleliśmy część waszych sugestii i próbowaliśmy wykombinować co dodać do gry w przyszłości. Padło mnóstwo dobrych pomysłów, niestety nie możemy niczego ujawnić dopóki nie zapadną ostateczne decyzje, ale zapewniam was że zbliża się więcej dobrych rzeczy.

Obrazek
Dom Pima

Peter i Tomas byli dość zajęci w zeszłym tygodniu pracą nad nowym rezerwatem. Z każdym dniem wygląda coraz lepiej, ale to ciężka praca, więc stworzenie rezerwatu wymaga czasu. Pomimo tego, że na zdjęciu z zeszłego tygodnia wygląda całkiem dobrze, wciąż daleka droga przed nami.

Oddelegowaliśmy Björna i Hermana do pracy nad nowym Eventem. To ma być słodka niespodzianka i wolelibyśmy jej nie zepsuć. Więcej nie powiemy poza tym że to już niedługo.

Chcielibyśmy wam przypomnieć o polubieniu nas na Facebooku, mamy tam specjalne oferty i konkursy.

Nadal jest mnóstwo czasu na dołączenie do naszego konkursu wideo. Więc nie wstydźcie się i pochwalcie się umiejętnościami polowania na niedźwiedzie i nie odbierajcie sobie szansy na wygranie wspaniałej nagrody.

http://forum.thehunter.com/viewtopic.php?f=142&t=38845

===Tłumaczenie===
mcb89

 

 

Poprzedni artykułStatus Update – 23 stycznia 2013
Następny artykułPoradnik – Umiejętności gracza