Powitajcie tego tygodniowy Stan Aktualizacji!
Mimo, że trochę późno ale w końcu tutaj jest i mamy do nadrobienia zaległości.

Gamescom

W zeszłym tygodniu odwiedziłem Gamescom w Kolonii, Niemcy. Oficjalnie Gamescom jest ogromną imprezą gdzie wszystkie najnowsze gry są prezentowane w ogromnych stoiskach. Aczkolwiek istnieją również trzy specjalne hale tylko dla gości branżowych, które są mniejszą lub większa sala konferencyjną. Mniej więcej wszystkie firmy z branży gier są tam obecne ,więc jest to doskonałe miejsce do organizowania spotkań.
Obrazek
Jedno z wejść, przed publicznym otwarciem.

Miałem kilka dobrych spotkań, z naszym niemieckim partnerem Rondomedia w ramach przygotowań przed rozpoczęciem sprzedaży detalicznej w Niemczech, jak również z innymi partnerami zarówno obecnymi jak zarówno nowymi potencjalnymi partnerami.

Pomijając małe nieporozumienie związanie z tym ,że nie dostałem pokoju w hotelu na pierwszą noc z powodu błędu wynikającego z ich strony (który został rozwiązany przez hotel, zapisali mnie do innego hotelu , niedaleko tego) wycieczka była bardzo udana i wprowadzi wiele dobrych rzeczy dla theHunter .

Misje na Łosia

Björn ponownie stworzył zestaw dziesięciu nowych misji, tym razem są one przeznaczone na łosie. Są one obecnie w fazie testowania I planujemy je wydać w przyszłym tygodniu.

Nowy Sklep Doc`a

Inną rzeczą, która będzie wydana w przyszłej aktualizacji jest Sklep Doc`a ? sklep na stronie gdzie kupowaliście broń, przyrządy optyczne, wyposażenie itd. Styl wizualny został zmieniony aby sklep był bardziej czytelny, zrobiliśmy wszystko przejrzyście , atrakcyjniej wizualnie i prościej się poruszać a także wgląd, jaki sprzęt może być używany z jaką bronią.

Obrazek

Teraz wszystko jest jasne która amunicja pasuje do którego karabinu, jak również na jakie zwierzęta możemy polować z danej broni.

Obrazek

Nowy sklep będzie wdrożony w życie na początku przyszłego tygodnia.

Wersja pudełkowa

Wreszcie ostatnie prace są wykonywane w celu wprowadzenia sprzedaży detalicznej na Niemecki. Pudełko, instrukcja oraz płyta poszły do produkcji i będą dostępne w sklepach 16 września . Obecnie jest dostępny pre-order na Amazon.

Obecne następstwa

Nasz programista klienta Andrés ma kilka dni wolnego i wróci w przyszłym tygodniu. Następny w kolejce jest końcowa realizacja kuszy, aby móc go przetestować, wynika to z zastosowaniem TruRACS do innych gatunków.

Zaczniemy od przyszłego tygodnia ,również dołączy do nas nowy programista na staż ,który będzie z nami do kwietnia przyszłego roku i będzie miłym dodatkiem dla grupy programistów.

Poprzedni artykułStatus Update – 10 Sierpnia 2011
Następny artykułStatus Update – 31 Sierpnia 2011