Kolejny Stan aktualizacji!

Mały patch został wydany dzisiaj

Wprowadziliśmy dzisiaj mały patch z kilkoma nowościami i poprawkami.

Odległościomierz ma nowa funkcję! Umieść to wszędzie, kliknij a na HunterMate pojawi się kropka wskazująca miejsce w które celowałeś.  Jest to funkcja którą Andrés, nasz główny programista klienta, zrobił w własnym zakresie jako mały bonus.

Niewielka, ale ważna zmiana miała na celu naprawienie wysyłanych wiadomości z serwera ,które pojawiały się w grze, na przykład wiadomości o celach misji. Czasem były nie widoczne , gdy HunterMate był w trybie pełnoekranowym. Teraz jest to naprawione , a prowadzi nas teraz do czegoś, czego osobiście nie mogę się doczekać? Misje z Bażantami!

Bażant – Misje

Właśnie dodaliśmy nowe misje dla Bażanta ? jest ich 10!
Pierwszą misję dostaniesz po ukończeniu misji ?Take a 6pt mule?(jest to druga misja z Mule Deer od Doca).  Jeżeli aktualnie masz ją ukończoną ,będziesz miał teraz nową wiadomośc od Doca.

Aby zaakceptować misję, kliknij na dużą ikonę wiadomości w lewym górnym rogu lub wybierz Message w menu Social. Teraz sprawdź wiadomości od Doc-a. Kliknij na treść tytułu aby ją wyświetlić. Na dole wiadomości kliknij na komunikat gdzie są proponowane odpowiedzi na prowadzenie rozmowy w celu przyjęcia misji. Użyj okienka misji na stronie profilu, aby uzyskać przegląd swoich misji i ich postępu.

Zwierzęta i animacja – wywiad z Dick-iem!

Lion opublikował wywiad Dick-iem, naszym głównym animatorem , na jest blogu IGN. Sprawdź to i nabierz trochę wglądu do pracy animatorów, a dokładniej, na czym polega animacja zwierząt w  theHunter.  Dick również odpowie na kilka pytań społeczności.

Zakupy jako prezenty!

Członkostwo i em$ i można teraz kupić jako prezent a następnie go komuś podarować. Po prostu zaznacz pole wyboru
„Zakup jako prezent(Purchase as gift)” po kliknięciu przycisk Kup(BUY). Po zakończeniu zakupu otrzymasz unikalny kod.
To jest kod który oddajesz. Wykorzystanie kodu, kliknij przycisk Redeem code; w sklepie i wprowadź kod (copy / paste preser[zalecane kopuj/wklej]) w polu tekstowym i kliknij w przycisk podsumowujący . Element, który kupiłeś jako prezent zostanie dodany użytkownikowi, któremu przypisałeś kod.

Chcesz zabrać przyjaciół na polowanie? Teraz masz idealny prezent gwiazdkowy!

Licencje na zwierzęta do kupienie w sklepie!

Licencje na wszystkie zwierzęta mogą teraz zostac nabyte przez użytkowników bez wykupionego . Dostęp do Logger’s Point jest przyznawana wyłącznie z ważną licencją, więc jeśli jeden zakupisz na jeden dzień licencje na Bażanty , Logger`s Point również będzie dostępny w tym okresie. Licencje są dostępne w Doc’s Outfitters Store.

Testowanie TrackIR

Zamierzamy ostatecznie rozpocząć testy ze wspomaganiem TrackIR i zapraszamy was do brania udziału w testach. Jeżeli posiadasz TrackIR ,proszę się stosować do instrukcji zawartych w tym wątku na forum.

Irytujące rzeczy … koniec z nimi!

Jedną z najtrudniejszych części tworzenia gier jest, aby uzyskać wolną rękę, w celu podkręcania często setek parametrów, które przechodzą w kompleksowe części gry i są zgodne z prawem. W sam raz, aby pasowały do ogólnego schematu gry, jak również, do większości użytkowników. Dobrą rzeczą jest ,że udoskonalanie jest proste,  podczas gdy rzeczywiste wdrożenie nowej funkcji zajmuje wiele czasu.

W ostatniej aktualizacji zwróciliśmy uwagę na takie rzeczy, ale jest ich więcej …

Cały czasie tworzymy listę na podstawie opinii społeczności i przed nami jest następne posiedzeniu na którym postaramy dotrzeć do zapytania, co jest teraz naszym największym priorytetem. Sprawdź  ten temat i wyraź swoją opinię.

Wiemy, że chcesz zwierząt, lokacji, ambon, punktów startu, losowego systemu poroża, pokazywać swoje trofea, i tak dalej. Tym razem chodzi o poprawki i ulepszenia , rzeczy które zakłócają poprawny tryb gry, których ważnym zadaniem jest poprawne działanie. Więc proszę zachować swoje sugestie i opinie na temat tego wątku.

W przyszłym tygodniu

Już w przyszłym tygodniu do Doc’s Outfitters trafi wabik na dziki (Hog caller)!

——————————————————————————-
Ode mnie:

Skromna nutka :]

Poprzedni artykułPheasant Missions – Misje na bażanty
Następny artykułStatus Update – 3 Listopad 2010