Darz Bór i witajcie w cotygodniowych informacjach ze świata theHunter!

Zaczniemy od najciekawszych informacji:

Zawody społeczności ? Zaprojektuj strój do theHunter

Chcielibyśmy abyście uczestniczyli przy tworzeniu theHunter w związku z tym postanowiliśmy, że będziecie mogli zaprojektować kolejne ubranie do gry. W związku z powyższym ogłaszamy konkurs na zaprojektowanie stroju do gry, który będzie dostępny do kupienia w sklepie. Więcej szczegółów na temat konkursu znajdziecie tutaj.

2014_january_clothing_comp

Co z platformą Steam?

?wielu z was się zastanawia. Kontynuujemy prace nad wprowadzeniem gry do platformy steam, i naszym planem jest najpierw uporanie się z serwerami, żeby uniknąć wpadki w dniu uruchomienia gry na tej platformie. Będziemy was na bieżąco informować o przebiegu prac.

Poszukiwania pomoc w tłumaczeniu

Szukamy wolontariuszy, którzy pomogą przy tłumaczeniu gry w poszczególnych regionach wiata. Aby dołączyć do grupy tłumaczy, musisz porozumiewać się w języku, który chcesz tłumaczyć. Jeżeli chcesz się do nas przyłączyć, napisz mi PW(prywatną wiadomość), w którym napiszesz mi kilka słów o sobie.

Informacje z kącika Andres`a

Jak wczoraj ogłosiliśmy wraz z wprowadzeniem gestykulacji naprawiliśmy kilka błędów.

I na końcu?

W następnym tygodniu ogłosimy zabawny konkurs z udziałem całego zespołu theHunter tak, więc upewnijcie się, że przeczytacie środowe informacje ze świata theHunter.

Połamania!

Poprzedni artykułAktualizacja Gry – 28 stycznia 2014
Następny artykułStatus Update – 5 Luty 2014