Kontynuujemy poprawianie ostatnich błędów i nanoszenie końcowych poprawek dla nowego rezerwatu Hirschfelden, sarny i dzika. Planujemy wydać aktualizację 12 kwietnia. W tym samym czasie dokonamy również przejścia na nowe ,większe i lepsze centrum danych.

Wystąpi wyłączenie serwerów 12 kwietnia podczas zmiany centrum danych. To jak długo będzie to trwać zależy od ISP(buforowanie DNS), liczymy około 2-3 godzin.

Zrzuty ekranu

Oto kilka zrzutów ekranu z nadchodzącej aktualizacji?.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Prima Aprilis i Moose Mania Weekend

Dziękujemy wszystkim uczestnikom Moose Mania Weekend. Było naprawdę dużo zabawy, a my mieliśmy ogromne zdziwienie oglądając aktywność polowań na serwerze. Do tego dostaliśmy doskonałą opinię na temat przeprowadzania takich konkursów albo i lepszych.

Niedziela była 1 dniem Kwietnia, i Doc nas wszystkich oszukał umieszczając w lesie grzyby 1UP. W sumie 77 zostało znalezionych. Opublikujemy listę wszystkich osób które je znalazły i w nagrodę dostanę ekstra EM$.

Oto jak wyglądały jak:
Obrazek

Openbucks i Moneybookers

Dodaliśmy dwie nowe opcje płatności w Sklepie Hunter. Z Openbucks(dostępny tylko w USA) możesz używać kart upominkowych z dużych sklepów(tj. Subwat, CITGO, CVS/aptek i wiele więcej), aby zakupić EM$ i konto Member.
Moneybookers zapewnia przeróżne opcje płatności w wielu krajach, więc jeśli nie znalazłeś nic odpowiedniego upewnij się, że sprawdziłeś ich ofertę.

Udanych łowów!

Poprzedni artykułStatus Update – 28 Marca 2012
Następny artykułStatus Update ? 11 Kwietnia 2012