Czołem myśliwi,

Wprawdzie dziś nie środa, ale przynajmniej blisko, czwartek. Dla wszystkich którzy wysyłali do nas wiadomości z pytaniem o status: zarówno teraz jak i w przyszłości może się zdarzyć spóźnienie, niewykluczany tez ze możne się nie pojawić wcale. Staramy się co tydzień coś napisać, ale czasem po prostu nie ma nic ciekawego do przekazania. Tym razem spóźnienie to sprawka Pima który musiał odpocząć po powrocie od Davida ze Stanów z mnóstwem nowych pomysłów.

Dziś zaczynamy odliczanie do Walentynek. Codziennie do 14-nastego lutego czekają na was nowe wyzwania. Żeby zdobyć Walentynkowe Trofeum musicie wypełnić wszystkie wyzwania. Do większości będą wam potrzebne specjalnie zaprojektowane Strzały Kupidyna. Każdy gracz otrzymał od nas 15 takich strzał za darmo* (rozdaliśmy 19500000 strzał), ale jeśli wam ich zabraknie możecie je kupić u Doca lub wygrać je zostając jednym z dziesięciu którzy wykonają najwięcej ofert Matomy. Oczywiście dostaniecie Em$, możliwość zdobycia Strzał Kupidyna jest dodatkiem. Promocja z Matomy kończy się w poniedziałek o 6 rano.

Obrazek

Zauważcie że Strzały Kupidyna nie zachowują się dokładnie tak jak zwykłe strzały. Pamiętajcie o poćwiczeniu na strzelnicy łuczniczej.

Byliśmy również zajęci próbując ustalić który z filmów w konkursie jest najlepszy. Nadal nie jesteśmy w stanie wyłonić zwycięzcy, ale wyniki ogłosimy już niedługo.

Peter i Tomas byli dziś rano na wycieczce w lesie szukać inspiracji dla nowego rezerwatu. Wczoraj w Sztokholmie spadło bardzo dużo śniegu i nie jesteśmy pewni jak bardzo ich to zainspiruje.

Udanego polowania!!!

* Każdy gracz otrzyma 15 darmowych strzał podczas pierwszego logowania w trakcie trwania promocji

===Tłumaczone przez===
mcb89

Poprzedni artykułPoradnik – Umiejętności gracza
Następny artykułStatus Update – 13 lutego 2013