Witamy w Stanie Aktualizacji!

Aktualizacja serwera gry

Wprowadziliśmy wczoraj mała akutalizację na serwer gry , naprawiające misje na niedźwiedzie dotyczące unikatów.

Kusza Tenpoint Carbon Fusion

Oto kilka screenów kuszy. Jest ona cześcią nadchodzącej akutalizacji w pierwszej połowie października.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Namiot

Daniel Gustafsson, nasz stażysta programista ,którego przedstawiliśmy wam jakiś czas temu pracuję nad swoim pierwszym zadanie, którą jest nic innego jak funkcjonowanie namiotu.

Zgłębiając już ten temat, namiot będzie działać tak jak punkt startowy, który możemy umieścić gdzie tylko chcemy w całym świecie gry(aczkolwiek namiot trzeba włożyć do naszego wyposażenia i zanieść go w wybrane miejsce). Następnie możesz rozpocząć grę z namiotu a nie z leśniczówek. Będzie również możliwe przeniesienie namiotu , bądź posiadanie kilku namiotów.

Tutaj jest screen namiotu:

Obrazek

Przy odrobinie szczęścia namiot zostanie wprowadzony do gry wraz z kuszą.

Misje na łosia sa już dostępne!

Obrazek

Zestaw dziesięciu misji na łosia sa już dostepne do waszej dyspozycji! Oto rzut oka na tytuły misji:

Obrazek

Znajdziesz je wybierając opcje Misje(Missions) w menu pod zakładką Polowanie(The Hunt). Kliknij na wybraną misję, a następnie przycisk Aktywuj Misję (Activate Mission).

Wrowadzanie TruRACS do innych gatunków

TruRACS (Losowa Konfiguracja systemu poroża) jest obecnie używany w łosiach i pracujemy nad tym aby wprowadzić ten system do pozostałych gatunków. Zaczynając od poroża łosia które jest trochę inne w porównaniu do jeleni , pierwszy gatunek(którym będzie Mulak) będzie wymagał nieco więcej pracy. Ale po skończeniu tego będzie łatwiej wprowadzić TruRACS do Wapiti, Whitetaili i Blacktaili. Dodatkowo odświeżymy punktację dzików i indyków i wprowadzimy do nich funkcję dynamicznego skalowania(bażant aktualnie je posiada)

Wprowadzenie TruRACS na Mulaka jest planowanie w październiku, a inne gatunku co drugi tydzień zaczynając od dzików, wapiti, indyków i jeleni wirginijskich(Whitetaili).

Niemieckie wydanie pudełkowe w produkcji

Właśnie dostaliśmy zdjęcia Niemieckiej wersji pudełkowej ,która opuszcza taśmę produkcyjną . Wygląda dobrze:

Obrazek

Grę będzie dostepna nie tylko w sklepach, będzie również można ją zamówić na Amazon.de (zakutlizowane zdjęcia i wideo promocyjne).

Poprzedni artykułStatus Update – 31 Sierpnia 2011
Następny artykułStatus Update – 14 Września 2011