Czas na Status Update!

Wydaliśmy dzisiaj nowy update zawierający niesamowite rzeczy!

Post jest trochę opóźniony(przepraszam za to) ponieważ nie mieliśmy w biurze internetu z powodu zmian w firewallu, i wtedy Ja, Peter i Dick musieliśmy wyjść na obiad z naszym doświadczonym graczem MonacoSteve w Stockholmie, rozmawialiśmy o theHunter i o wielu innych rzeczach.

W każdym bądź razie przejdźmy do nowości…

Nosler

Przedewszystkim jesteśmy bardzo szczesliwi ze mozemy przywitac Nosler jako oficjlanego dostawce amunicji w theHunter! Od teraz posiadamy Nosler Partition, Ballistic Tip i AccuBond jak równieź ich naboje Sporting Handgun , razem z NoslerCustom Trophy Grade Hunting Ammunition.*


Sprawdż stronę Nosler aby dowiedzieć jak wiele osób uważa ,że ich amunicja myśliwska jest najlepsza.

Jesteśmy zadowoleni z użycia prawdziwej amunicji i marki w grze , a jednocześnie mamy nadzieję że przy pomocy Nosler i ich komunikacji marketingowej przyciągniemy wielu nowych graczy. Posiadanie większej ilości produktów z rzeczywistości jest świetną okazją dla zwiększenia obrotów towaru producenta jak i również doskonałym dodatkiem do gry. To jest coś czego będzie zdecydowanie więcej.

Ground Blind

Ponadto wydaliśmy Ground Blind , dostępny teraz w Doc`s Outfitters! Jest to świetne rozwiązanie aby zwierzęta znalazły się bardzo blisko kiedy używamy wabika. Przypuszczam ,że stawianie Ground blind przed oczami zwierząt nie jest dobrym pomysłem ( technicznie rzecz biorąc dystans płoszenia zwierząt przy stawianiu domku jest taki sam jak przy montowaniu tree stand).

Kojoty

Kojoty zostały usprawnione o kilka opcji. Od teraz wyją , co jest wykrywalne przez HunterMate, oraz podbiegają do interesujących ich rzeczy jak wabik . Ale uwaga im bliżej są ciebie kojoty tym są bardziej spostrzegawcze.

Aktualizacja Mapy Drogowej**

Postanowiliśmy zmienić trochę wygląd naszej mapy przy następnej aktualizacje. Przede wszystkim mamy bardzo ekscytująca szanse, która jest ważnym krokiem do sukcesu gry, wymaga od nas, aby zmienić niektóre z naszych priorytetów. Niestety, nie możemy jeszcze ujawnić nic na ten temat, ale mamy nadzieję, że przyciągnie to wielu nowych graczy.

Chcemy też przejść na nowy serwer gry tak szybko jak będzie to możliwe co pozwoli nam na większą ilośc graczy jak również dodać nowe funkcje do strony i serwisu. Jednocześnie umożliwi nam to wprowadzenie zmian i nowych dodatków do klienta, na przykład Trophy Room

System poroża jest na poziomie zaawansowany, ale wprowadzamy jeszcze pewne rzeczy, na których dopracowanie potrzebujemy więcej czasu niż przewidywaliśmy.

Biorąc pod uwagę to co jest najlepsze dla gry postanowiliśmy przesunąć niektóre prace w celu szybszego wydania nowej mapy drogowej .Serwer gry jak i związane z tym zmiany klienta wywołają trochę więcej dyskusji podczas wdrożenia serwera gry w ciągu najbliższych 4 tygodni. To niestety powoduje, że musimy przesunąć publikację nowej mapy Canadian Woods o kilka tygodni (do ostatniego tygodnia kwietnia).
Razem z system poroża dodamy trochę wyposażenia razem z niedźwiedziem, następnie łosia(łosie (zamiast na odwrót, jak początkowo planowano).

Połamania!

—————
* są to oficjalne nazwy amunicji producenta Nosler
** chodzi tu o drogi zawarte w grze

Z przykrością informuję, że wszystkie nasze filmy na youtube zostały skasowane przy ataku hakerów. W miarę możliwości postaramy nakręcić się nową serię filmów. W każdym bądź razie – NIE PODDAMY SIĘ!


Poprzedni artykułStatus Update – 2 Marca 2011
Następny artykułStatus Update – 16 Marca 2011