W poprzednich tygodniach zaczęliśmy aktywny rozgłos naszej gry i sieci społecznościowej w celu promowania gry. Jesteśmy na Twitter jak również możecie nas znaleźć na facebooku.

W tej chwili staramy się uzyskać 500 kliknięć w Lubię TO na naszej stronie.
W ramach zachęty po uzyskaniu 500 kliknięć przed następną środą udostępnimy wam kilka filmów pokazujących Baribala* w wczesnym stadium rozwoju.

Oto kilka zdjęć z gry ,które udostępniliśmy już wcześniej?

Oto kilka zdjęć z pracy nad nowym terenem Canadian Woods (nazwa robocza).

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I wczesny podgląd Baribala*…

Obrazek

Obrazek

Naszą ambicją i celem od początku było zawsze rozwój gry razem ze wspólnotą.

MonacoSteve gra theHunter od początku i zawsze był aktywny na tle komunikacji, znany między innymi z powodu wielu poradników. Nie tylko wie dużo tej grze, ale także posiada stopień Doktora w dziedzinie biologii więc ma wiele do zaoferowania.

Byliśmy zaszczyceni móc gościć MonacoSteva przez kilka dni w zeszłym tygodniu. Zaprezentowaliśmy dużo rzeczy które są w trakcie rozwoju; ograniczenia i możliwości. I udało nam się przeprowadzić dyskusję na temat warsztatów ,począwszy od doświadczenia i wymagań graczy , ulepszeniu animacji kończąc na rozszerzaniu nowych środowisk.

Bardzo wydajny i bezcenny wkład. Oto zdjęcie całego zespołu wraz z MonacoStevem(więc teraz możesz kojarzyć nasze twarze z naszymi Nickami na forum):
Obrazek

(od lewej do prawej; Björn (sztuka / stażysta), MonacoSteve, Rob (animacja / dla Avalanche), Hanna (sztuka / stażystka), Dick (animacja), Peter (ten w moro, sztuka), Emil(rozwój serwera), Stefan (wszelkiego rodzaju rzeczy), Björn (projekt gry), Andrés (rozwój klienta), Lion (komunikacja / pomoc techniczna).

Oto kolejne zdjęcie MonacoSteva :

Obrazek

Nie mniej ważne (muszą pokazać, bo to jest takie fajne), to jest T-shirt z autografami zespołu Bone Collector . Wielkie podziękowania naoutdoors, którzy to nam umożliwili, gdy byliśmy na Eastern Sports Show w zeszłym miesiącu:

Obrazek

W przyszłym tygodniu mam nadzieję ,że będziemy mogli wam pokazać trochę filmów z Baribalem…
Połamania!

————————
* Black Bear – Baribal

Poprzedni artykułStatus Update – 9 Marca 2011
Następny artykułStatus Update – 23 Marca 2011