Witajcie Myśliwi,

Ten Status Update po raz kolejny będzie dość krótki. Większość naszego zespołu jest już na wakacjach, a biuro mocno opustoszało. Herman zaktualizował dział Pomocy, dodając nowe przewodniki, tutoriale oraz linki do portali społecznościowych. Reszta zespołu pracuje nad nowym gatunkiem, który w końcu zaczął przypominać prawdziwe zwierzę. Nasza społeczność prowadzi już zawziętą dyskusję dotyczącą tego jakie to będzie zwierzę i gdzie będzie występować. Możecie dołączyć do dyskusji >TUTAJ<.

Opinię na temat Steam

Wiele z Was wyrażało swoje obawy co do theHunter na platformie cyfrowej Steam. Rzeczywiście, opinie na ten temat są dość mocno podzielone, jednak nasze statystyki pokazują, że dzięki Steam gra cieszy się dużym powodzeniem. Wiele osób krytykuje grę za duży nacisk na płatności i słaby model „Free To Play”, jednak tylko niewielka część osób uważa grę za nudną i nie godną uwagi. Pomimo to, staramy się przeczytać wszystkie opinie i dajemy odzew na każde nadesłane zapytanie.

Niestety najczęściej zdarza się, że osoby które dużo grają w theHunter w mniejszym odsetku zrecenzowali grę niż Ci, którzy mieli z nią mało styczności. Jeżeli lubisz theHunter (A zakładamy że tak jest, w przeciwnym razie by Cie tu nie było ;)) prosimy o dodanie recenzji w społeczności Steam. 

’Zapytaj mnie’ – Jose Diaz

W kolejnej odsłonie serii 'Zapytaj mnie’ wystąpi nasz główny animator do spraw broni- Jose Diaz. Temat zwierząt i broni jest poruszany dość często, macie teraz szanse zadać nurtujące was od lat pytania!

Temat jest już odblokowany. Możecie zadawać pytania >TUTAJ<.

Połamania!

Poprzedni artykułAktualizacja gry – 11 Czerwca 2014
Następny artykułAktualizacja gry – 02 Lipca 2014