Strona główna theHunter theHunter: Call of the Wild theHunter: Call of the Wild – Polska dystrybucja

theHunter: Call of the Wild – Polska dystrybucja

Cena 109,99 PLN + plakat + dodatkowa broń

0
1997

Cześć,

pamiętacie jak wspominałem o niespodziance dotyczącej theHunter: Call of the Wild? Nadeszła chwila w której mogę odsłonić wszystkie karty.

theHunter: Call of the Wild będzie posiadało dystrybucje w Polsce!


CDP.PL POLSKIM DYSTRYBUTOREM GRY THEHUNTER: CALL OF THE WILD, SYMULATORA MYŚLIWEGO

TheHunter: Call of the Wild to symulator myśliwego i jednocześnie następca gry theHunter, w której w trakcie ostatnich 7 lat zarejestrowało się 6 milionów graczy. Jest oparta na silniku Apex od Avalanche Studios, który wielokrotnie sprawdził się w grach z otwartym światem. Polskim dystrybutorem gry jest cdp.pl.

Wkrocz do przepięknego otwartego świata tętniącego życiem ? od majestatycznych jeleni, przez budzące podziw żubry, po niezliczone ptaki, małe zwierzęta i owady występujące w naturze. Każdy kawałek świata gry o powierzchni niemal 128 km kwadratowych stworzono z użyciem wielokrotnie nagradzanej technologii Apex, która powstawała przez ponad dekadę prac nad efektownymi grami akcji, takimi jak seria Just Cause czy Mad Max.

Zobacz zwiastun gry

Oprócz bogatego trybu dla jednego gracza, theHunter: Call of the Wild oferuje niezwykłe opcje gry wieloosobowej ? zarówno w trybie współpracy, jak i rywalizacji ? dla maksymalnie 8 graczy. Przeżyj z innymi najbardziej niezwykłe emocje polowania – i pochwal się osiągnięciami!

Wydanie pudełkowe będzie zawierać ekskluzywną broń (bonus cyfrowy) ? Empress Magnum 7mm! Lekki, dobrze wyważony i bardzo dokładny! Ten łamany Magnum wyposażony jest w czuły spust, prosty, a zarazem bardzo wydajny system wypalania oraz w niezwykle wytrzymałą lufę w połączeniu z charakterystyczną polerką czynią ją idealną do dalekosiężnych polowań.

Gra ukaże się w Polsce w wersji pudełkowej na PC 14 marca, w polskiej wersji językowej (napisy) w sugerowanej cenie detalicznej 129,99 zł.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY:

? Polowanie w technologii nowej generacji, ze wspaniałą grafiką i niezwykle realistyczną oprawą dźwiękową.
? Odkrywaj niemal 128 kilometrów kwadratowych zróżnicowanych terenów, od mokradeł, poprzez gęste lasy, żyzne doliny, aż po otwarte tereny rolnicze. Wszędzie pełno zwierzyny, od majestatycznych jeleni, przez budzące podziw żubry, po niezliczone ptaki i wiele innych stworzeń.
? Zapoznaj się z trybem fabularnym dla jednego gracza lub ruszaj na polowanie wspólnie z maksymalnie 8 innymi graczami w trybach współpracy i rywalizacji.
? Uzyskaj dostęp do wielu rodzajów broni palnej długiej i krótkiej oraz łuków. Montuj przeróżne celowniki i korzystaj z różnych rodzajów amunicji. Rozwijaj swoją postać ? odblokowuj kolejne umiejętności i elementy wyposażenia. Naucz się używać wabików akustycznych i zapachowych. Ale przede wszystkim musisz poznawać zwierzynę, zachowanie, cechy charakterystyczne, zwyczaje i miejsca występowania.
? Zachwycaj się się złożonymi reakcjami zwierząt, dynamicznie zmieniającymi się warunkami pogodowymi, pełnym cyklem dnia i nocy, symulacją praw balistyki, niezwykle realistycznymi efektami akustycznymi, systemem przenoszenia zapachów na wietrze i wieloma innymi aspektami gry, które mają zapewnić poczucie realizmu, abyś mógł poczuć się jak prawdziwy myśliwy.
? Obszar w grze theHunter: Call of the Wild został stworzony z użyciem wielokrotnie nagradzanej technologii Apex Avalanche Open World Engine, która powstawała przez ponad dekadę prac nad efektownymi grami akcji.
? Nie wiesz nic o łowiectwie? To nie problem. Pomogą ci inteligentne systemy i poprowadzą cię przez kolejne etapy polowania, bez względu na to czy jesteś początkującym czy doświadczonym myśliwym.

Grę można już zamawiać w cdp.plZapraszamy również na nowy fanpage poświęcony nowościom wydawniczym cdp.pl.


Dobra, fajnie dystrybucja ale co to oznacza i dlaczego mielibyśmy czekać na wersje pudełkową PONAD miesiąc?

Dystrybucja w Polsce wiąże się bezpośrednio z dostępnym językiem polskim w grze, niższą ceną oraz kilkoma dodatkami.

Wydanie pudełkowe theHunter: Call of the Wild zawiera:

  • grę theHunter: Call of the Wild (kod steam),
  • dodatkową zawartość w grze: broń Empress Magnum 7 mm,
  • plakat,

Jednak najważniejsza jest cena w przedsprzedaży –  109,99 PLN! Link.

Otrzymujemy plakat, bonusową broń i fizyczną kopie gry (pudełko).

Jako, że uwielbiam posiadać wersje pudełkowe gier tego typu będę musiał uzbroić się w cierpliwość (widzowie naszego kanału również).

Cóż wszystko ma plusy i minusy! 🙂 Osoby z mniej zasobnym portfelem lub tych cierpliwych i spragnionych bonusów zachęcam do zakupu.

https://cdp.pl/thehunter-call-of-the-wild-pud-pc.html

Pozdrawiam,
Rafał

BRAK KOMENTARZY