Aktualizacja 05/05/2019: Amunicja, zawody i inne

Po wielu tygodniach oczekiwania, w końcu zostały ujawnione wszystkie szczegóły dotyczące zmiany modelu biznesowego theHunter: Classic.

Zmiany zostaną wprowadzone w życie 6 maja 2019 roku. Największą zmianą będzie usunięcie kont premium, dzięki czemu wszyscy gracze będą mogli polować na każdy gatunek zwierząt, w każdym dostępnym rezerwacie.

Jednak to nie koniec zmian i otrzymamy długo wyczekiwaną przez wszystkich opcję ? zarabianie GM$ za każde upolowane zwierzę! W końcu, po tylu latach dostajemy taką możliwość. Oczywiście, coś z wirtualną gotówką trzeba zrobić ? dlatego KAŻDY przedmiot dostępny w sklepie będzie mógł być zakupiony za pomocą GM$ oraz EM$.

Z przykrych wiadomości ? Classic przestanie być dostępny poprzez stronę internetową, będzie mógł być uruchomiony wyłącznie poprzez platformę STEAM.

A co z osobami, które posiadają aktywne konto premium?  Okres pozostały do wygaśnięcia konta premium zostanie przeliczony na EM$.

Jak zaznaczają twórcy, zmiana modelu biznesowego została wymuszona przez drastycznie spadającą w ostatnich latach liczbę graczy i niski odsetek powracających nowych graczy do gry.

Oto lista zmian, które wejdzie w życie 6 maja:

  • Usunięcie kont premium (membership),
  • Wszystkie gatunki zwierząt będą dostępne za darmo,
  • Wszystkie mapy będą dostępne za darmo,
  • Zarabianie GM$ za każde upolowane zwierzę,
  • Wszystkie przedmioty w sklepie będą mogły być kupione za GM$,
  • Usunięcie launchera webowego (gra dostępna tylko poprzez steam),
  • Gracze z kontem premium dłuższym niż do maja otrzymają EM$y.

Poprzedni artykułtheHunter usuwa 6 i 12-miesięczne członkostwa
Następny artykułAktualizacja: theHunter: Classic przechodzi na model Free-To-Play