UWAGA
Przygotowujemy się do odpalenia drugiego konkursu – niedługo będą uaktualnione linki i będzie można się zapisywać.
Uwaga techniczna – konkurs będzie trwał 2 dni. Jednak platforma nie jest przystosowana do pobierania wyników z dwóch dni, więc pierwszego dnia będzie wszystko ok, po staremu, wyniki będą wskakiwać po uaktualnieniu, natomiast drugiego dnia, muszę „ręcznie” podmienić datę, żeby zaczęło pobierać wyniki z drugiego dnia tak więc:
1) na koniec 1-go dnia w interesie każdego jest aby jego wynik był uaktualniony i tym razem nie będę tego za nikogo robił. Kto swojego najlepszego wyniku do końca dnia nie uaktualni – przepadło.
2) drugiego dnia jak już zmienię datę, będzie można uaktualniać wynik z drugiego dnia, tzn. jeśli ktoś strzelił coś np. drugiego dnia 20 po dwunastej w nocy – nie ma problemu, ten wynik po zmianie przeze mnie daty normalnie wskoczy po Waszym późniejszym uaktualnieniu wyniku.
3) Powtórzę jeszcze raz jak działa platforma – wpisujemy swój nick z gry i klikamy przycisk dodaj/uaktualnij -> nasz najlepszy wynik wskakuje na listę. Strzelimy coś większego -> znowu wchodzimy, wpisujemy swój nick i naciskamy przycisk itd. SAMO SIĘ NIE UAKTUALNI!

Zapisy na platformie tu:
http://destos.thehunter.pl/konkurs2/comp.php

Zapraszamy! 
KONKURS #2 ZAPISY
http://destos.thehunter.pl/konkurs2/comp.php

WAŻNE!
http://forum.thehunter.pl/viewtopic.php?f=26&p=8527#p8527

UWAGA!
Do Ligi dopisuję tych, którzy zgłoszą swoją chęć udziału w tym wątku – wystarczy podać dokładny nick z gry:
http://forum.thehunter.pl/viewtopic.php?f=26&t=1332

Ogólna klasyfikacja Ligi
http://destos.thehunter.pl/liga/liga.php

Poprzedni artykułStatus Update – 27 lutego 2013
Następny artykułStatus Update ? 6 Marca 2013