Jest środa i czas na status update!

W ten weekend organizujemy specjalnie zawody wielogatunkowe na Loggers Point ? wszystkie gatunki muszą być upolowane z trójnogu. W tym samym czasie, zaczynając w Piątek o godzinie 00:00 CET, będziemy do zakupu 5000 EM$ dodawać darmowy trójnóg!

Również z tymi zawodami wchodzi nowy typ wytycznych ? ogranicza ilość wejść do rezerwatu ? zaprojektowany do zwalczania problemu dotyczącego odradzania się zwierząt. To bardzo proste, liczba prób (sesje gry), w których zdobywasz wpis do konkursu poprzez upolowanie zwierza jest ograniczona. Za każdym razem, kiedy rozpoczynasz nową grę w rezerwacie(sesja), w którym odbywają się zawody, liczba prób będzie się zmniejszała. W momencie wykorzystania wszystkich sesji, wyniki z kolejnych nie będą już brały udziały w konkursie. Możliwe jest wyłączenie(zatrzymanie) zawodów, jeżeli zdecydujesz się robić coś innego, w momencie wstrzymania konkursu próby nie będą odejmowane.

Naszym celem jest wdrożenie tych zasad(i prawdopodobnie innych) do standardowych konkursów,
a w przyszłości również w celu egzekwowania zasad fair-play pośród myśliwych. Wszyscy jesteście za fair-play, czyż nie?

Co z nowym rezerwatem? Wszystko przebiega poprawnie i jesteśmy na ostatnim etapie poprawiania wielu małych rzeczy i niedługo przystąpimy bardziej obszernych testów. Dokładna data premiery jest nie została jeszcze ustalona, ale wciąż jest to termin w okolicach drugiej połowy marca, który powinniśmy dotrzymać, jeżeli nie napotkamy żadnych problemów. Jesteśmy pewni, że umieracie z ciekawości, jakie zwierzę będzie przemieszczało się po skandynawskim lesie, ale chcemy żeby to była dla was niespodzianka.

Zaczęliśmy również przeglądać wasze propozycje dotyczące nazwy dla nowego rezerwatu, i staramy się wybrać coś, co będzie dobrze pasowało. Dziękujemy za wasze sugestie, większość z nich bardzo nam pomogła i mamy teraz, nad czym myśleć.

Nie mniej ważną informacją, jest to, że kilku naszych doświadczonych graczy było nieco oburzonych wprowadzeniem zmian do kont Premium. Mamy nadzieję, że wasze doświadczenia w grze nie straciły na wartości, i przed tym jak powiemy ?koniec i kropka? chcemy wam podziękować za wspieranie theHunter, gdy gra była jeszcze we wczesnym etapie rozwoju (i nadal liczy się tak samo).

Szczęśliwych łowów!

Poprzedni artykułtheHunter: Classic – Poradnik o Mulakach
Następny artykułKonkurs II ? Największy Rogacz (5-6.03)