Witamy w cotygodniowym Status Update!

Dzisiejszy artykuł cały będzie poświęcony aktualizacjom Hunter Store i Eastern Sports & Outdoor Show.

PagSeguro

Na początku tygodnia udostępniliśmy PagSeguro jako formę płatności.
PagSeguro jest czołowym dostawcą płatności w Brazylii, oferując popularne rozwiązania płatnicze tj. Boleto, Débito online/TEF czy karty kredytowe.

Oferty

Dzisiaj dodaliśmy kolejny dodatek do Hunter Store ? zdobywanie EM$ bez potrzeby płacenia za nie.
Nawiązaliśmy współpracę z firmami SponsorPay i Matomy , które płacą za wasze EM$ gdy wypełnicie różne oferty. Ofertą może być wypełnienie ankiety, testowanie produktu lub zarejestrowanie się na otrzymywanie
e-mail z nowościami. Po wypełnieniu oferty nasze serwery podsumowują zasługę i dodają ją na twoje konto.
Nie istnieje takie coś jak darmowy obiad, więc zdobycie nagrody będzie wymagało pewnego wysiłku.
Oferty te są alternatywne dla graczy którzy nie mogą lub nie chcą płacić za em$. Jednocześnie pozwoli nam to na uzyskanie pewnych dochodów od deweloperów dzięki ?darmowym graczom? co pozwoli nam na dalszy rozwój gry. Jednak bezpośredni zakup em$ zawsze będzie korzystniejszy, szybszy i bezproblemowy. Mamy nadzieję ,że niektórzy z osób które skorzystają z ofert deweloperów zakupią później dostęp do członkostwa Membership.
SponsorPay i Matomy są dostępne na stronie Hunter Store. Dostań się do sklepu poprzez zalogowanie i odnalezienie w zakładkach opcji Store a następnie Hunter Store.

Eastern Sports & Outdoor Show

W ten weekend Eastern Sports & Outdoor Show rozpocznie się w Harrisburgu, PA, USA ? I będzie tam stoisko theHunter!
Jest to największe widowisko plenerowe i myśliwskie w Stanach Zjednoczonych z ponad 1200 wystawcami i to wyłącznie zasługa społeczności ,że możemy pokazać demo theHunter wszystkim odwiedzającym. Jest to możliwe dzięki znanym twarzą na forum na czele z naoutdoors i outsider , a także DHRifleman i HoneyWest dołączą do wystawy. Ja, Peter i Lion również tam będziemy , niestety nie możemy być na całym przedstawieniu , wracamy z powrotem 9 lutego. Jednocześnie chciałbym wszystkim podziękować za wielką gościnność podczas tak wielkiego wydarzeniu.
Celem wystawy będzie rozpowszechnienie informacji o grze i przyciągniecie nowych graczy, jak również nawiązanie kontaktów z nowymi osobami, firmami i stowarzyszeniami.  Widzimy w theHunter ogromny potencjał który wprowadzi ludzi w świat polowań a także zbudowanie świadomości i promowanie etyki myśliwskiej jak i myśliwych również i społeczeństwo ogólne

Jeśli jesteś w okolicy, proszę przyjść na wystawę i nas zobaczyć !

Poprzedni artykułStatus Update – 26 Styczeń 2011
Następny artykułStatus Update ? 16 Luty 2011